znajdz produkt
START   NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
KOMPONENTY HI FISYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI / AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
             

CENNIK SŁUCHAWKI / AKCESORIA

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4

FUNKCJE
Słuchawki Denon Globe Cruiser AH-GC20 są idealnym kompanem w podróży pozwalającym cieszyć się ulubioną muzyką w głębokiej ciszy i bez przeszkadzających, wijących się kabli. Na dodatek posiadają aktywny system redukcji szumu. Oferując najnowszą technologię bezprzewodową Bluetooth 4.0 Dual Mode, kodowanie Advanced Audio Coding (AAC), AH-GC20 eliminują konieczność stosowania kabla, komunikując się bezprzewodowo ze smartfonem, tabletem lub przenośnym odtwarzaczem muzyki.
Oferując eleganckie i nowoczesne europejskie wzornictwo, słuchawki AH-GC20 zapewnia doskonałą jakość dźwięku wraz z wyjątkową redukcja szumu, redukując hałasy otoczenia nawet do imponującego poziomu 99%. Wyposażone w najnowsze technologie bezprzewodowe aptX, w tym aptX Low Latency i cVc (Clear Voice Capture), AH-GC20 posiadają też miękkie wyściółki z pianki z efektem pamięci zapewniające wybitnie komfortowe dopasowanie i dodatkową pasywną redukcję szumu.

ŁĄCZNOŚĆ BEZPZEWODOWA BLUETOOTH 4.0 DUAL MODE
AH-GC20 nie potrzebuje kabla, byś mógł cieszyć się ulubioną muzyką z przenośnego urządzenia, jest nawet możliwość równoczesnego podłączenia dwóch urządzeń. Przykładowo, możesz słuchać muzyki z iPada lub iPoda touch i odbierać i inicjować rozmowy telefoniczne na swoim iPhonie.

AKTYWNA REDUKCJA SZUMU
Wyposażenie we własne rozwiązanie marki dotyczące redukcji szumu, AH-GC20 może efektywnie zredukować hałas otoczenia i może być używane podczas odtwarzania muzyki, rozmów telefonicznych, lub samo w sobie jako metoda na wyciszenie i odizolowanie się od otoczenia. Podwójne mikrofony na każdej z muszli (jeden wewnątrz, drugi na zewnątrz) pomagają w uzyskaniu niezwykłej jakości dźwięku rozmów telefonicznych i przyczyniają się do wyjątkowej wydajności w redukcji szumów.

LEGENDARNA WIELKOŚĆ DŹWIĘKU DENON
Wyposażone w 40-milimetrowe, profesjonalnie dostrojone przetworniki, słuchawki AH-GC20 czerpią z wieloletnich doświadczeń Denona w konstrukcji słuchawek studyjnych i profesjonalnych. Efektem jest naturalny balans tonalny bez zbędnych zabarwień. Podczas, gdy w ostatnim czasie pojawiło się wiele młodych marek tworzących słuchawki, Denon już od wielu dekad posiada zaawansowaną wiedzę technologiczną w ich konstruowaniu. W realnym świecie zmierzyliśmy ponad 4000 par ludzkich uszu i ich ułożenie w konstrukcji ludzkiej głowy, by upewnić się, że wszyscy i wszędzie mogą korzystać z naszych słuchawek ciesząc się najlepszą jakością dźwięku i dużym komfortem.

cVc (CLEAR VOICE CAPTURE)
Wraz z kodowaniem bezprzewodowego audio aptX Low Latency zapewniającym jakość dźwięku CD, AH-GC20 jest także wyposażony w technologię Clear Voice Capture, zaawansowany system redukcji szumu poprawiający jakość odbieranego audio i zapewniający tłumienie hałasu, korektę adaptacyjną, automatyczną kontrolę wzmocnienia, eliminację echa, redukcję hałasu przepływu strumienia powietrza i zależną od poziomu hałasu kontrolę poziomu głośności. . Wszystko to stworzono, by zapewnić możliwie najczystszy przekaz głosu, nawet w trudnych i hałaśliwych warunkach otoczenia.

NOWOCZESNE EUROPEJSKIE WZORNICTWO
Wyposażone w wyściółki z pianki z efektem pamięci muszle słuchawek AH-GC20 oferują niesamowitą wygodę i umożliwiają długotrwałe użytkowanie bez efektu zmęczenia. Słuchawki zbudowano w oparciu o lekkie materiały, w tym aluminiowe uchwyty muszli poruszające się w dwóch osiach jak i lekki pałąk nagłowny. Niewiele ważące AH-GC20 dają radość słuchania muzyki komfortowo, przez wiele godzin.

APLIKACJA DENON TRAVEL DLA TWOJEGO SMARTFONA
Stworzona dla słuchawek Denon Globe Cruiser aplikacja Denon Travel jest idealnym uzupełnieniem słuchawek AH-GC20, dającym szybki dostęp i kontrolę nad szeregiem funkcji. Aplikacja jest dostępna dla urządzeń iOS i Android dając tym samym możliwość współpracy z szeroką gamą modeli smartfonów.

Dane techniczne
Przetwornikidynamiczne 40 mm
Konstrukcjawokółuszna
Mechanizm składaniaFold Flat
Aplikacja DenonDENON travelKup AH-GC20 na http://www.denon.waw.pl/
Konstrukcja zawieszeniaWysokiej jakości aluminium
Połączenie bezprzewodoweBLUETOOTH 4.0
Kapsuły nauszne (g)Tworzywo z gumowymi wykończeniami
DodatkiKabel odłączany, aktywny system tłumienia hałasu, skórzany pasek
Akcesoriaetui transportowe,
przejściówka lotnicza,
wymienny kabel,
przewód USB do ładowania.
Waga (g)275
Impedancja100 ohmDodatkowe informacje:

karta produktu (ENG pdf - 1,55 MB) Pobierz plik pdf
Instrukcja Obsługi (ENG pdf - 0,5 MB) Pobierz plik pdf
Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru denon, danon
AH GC 20, AH-GC 20, AHGC 20
AH GC20, AH-GC20, AHGC20
AH GC-20, AH-GC-20, AHGC-20
słuchawki wokółuszne, słuchawki przenośne, słuchawki podróżne, słuchawki bluetooth, słuchawki bezprzewodowe, słuchawki z pałąkiem, słuchawki ze sterowaniem, słuchawki z pilotem, słuchawki z mikrofonem, słuchawki iphone, słuchawki android, słuchawki smartfon, słuchawki do iphone, słuchawki do android, słuchawki do smartfon,

[ Słuchawki bezprzewodowe nagłowne Denon AH-GC20 ]

 
Copyright (c) 2008 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone