znajdz produkt
START   NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
KOMPONENTY HI FISYSTEMY MINI / MICROSŁUCHAWKI / AKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
             

CENNIK PRODUKTY ARCHIWALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5

Dzięki PMA-50 możesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku z najnowszych źródeł audio wysokiej rozdzielczości. PMA-50 jest zintegrowanym wzmacniaczem stereo umożliwiającym podłączenie przez port USB do komputera PC lub Mac, by odtwarzać wysokiej rozdzielczości ścieżki dźwiękowe PCM lub DSD. Wspierane są ścieżki dźwiękowe PCM do 24-bit/192 kHz, 2,8MHz i ścieżki DSD 5,6MHz.
Ponadto, ulubione utwory mogą być odtwarzane z urządzeń przenośnych za pośrednictwem łącza Bluetooth, które oferuje szybkie i łatwe parowanie poprzez przycisk na przednim panelu. PMA-50 umożliwia też parowanie NFC jak i możliwość połączenia równoczesnego kilku urządzeń przez Bluetooth. Do odtwarzania dźwięku jakości CD, PMA-50 wyposażony jest w najnowszej generacji dekodowanie o niskich opóźnieniach aptX firmy CSR.
Wybór wejść cyfrowych (2 optyczne i 1 koaksjalne) zapewnia zgodność z cyfrowymi źródłami audio a wejście analogowe stereo ze starszymi urządzeniami analogowymi.
Zaawansowany wzmacniacz cyfrowy klasy D udostępnia technologię DDFA, charakteryzującą się dużą wydajnością i niskimi zniekształceniami. Wzmacniacz ma moc 50 W na kanał przy 4 omach, by mógł być kompatybilny z jak największą gamą typów głośników.
Kompaktowa obudowa ma luksusowe wykończenie i wymiary pozwalające na jego umieszczenie niemal wszędzie w domu, biurze na biurku, w pozycji poziomej lub pionowej.

Zaawansowane przetwarzanie AL32 Digital Audio Dla uzyskania najwyższej możliwej jakości odtwarzania 16, 20 i 24-bitowych ścieżek audio, PMA-50 posiada system przetwarzania cyfrowego dźwięku AL32. Dostępny w audiofilskich modelach odtwarzaczy dysków i cyfrowych komponentach audio Denon, Advanced AL32 konwertuje, cyfrowo filtruje i kształtuje zniekształcenia sygnał o niższej ilości bitów do pełnych 32 bitów, tym samym dostarczając zauważalnie lepszą dynamikę i lepszą jakość. Twoje ulubione utwory zapisane cyfrowo nigdy nie brzmiały lepiej.

W pełni cyfrowy wzmacniacz dla mocnego i pełnego dźwięku W sekcji wzmacniacza zastosowano technologię DDFA® firmy CSR. Obwód stopnia wyjściowego ma odrębną konstrukcję, która zapewnia wyższy stosunek sygnału do szumu i mniejsze zniekształcenia w porównaniu do konwencjonalnych wzmacniaczy klasy D. Ten zaawansowany system wzmacniacza zapewnia doskonałą jakość dźwięku wraz z wysoką wydajnością wzmacniacza 50W przy 4 omach.
Głośniki można podłączyć do wzmacniacza na różne sposoby: przy pomocy gołych kabli, wtyczek bananowych i zwykłych.

Konstrukcja DAC Master Clock
W celu zredukowania zniekształceń typu jitter, zegar główny jest ponownie generowany w modulatorze PWM. Konstrukcja Denon Master Clock zapewnia, że dźwięk jest poprawnie lokalizowany, a zatem przestrzeń dźwiękowa będzie bardzo realistyczna.

Wejście USB-B dla wysokiej rozdzielczości audio wliczając PCM i DSD Co szczególnie wyjątkowe, dzięki podłączeniu USB-B do komputera PC lub Mac, miłośnicy muzyki mogą cieszyć się doskonałą wiernością dźwięku, jak z najnowszych źródeł wysokiej rozdzielczości, przy odtwarzaniu wysokiej rozdzielczości ścieżek audio PCM i DSD. PCM obsługuje ścieżki do 24-bitów / 192 kHz i 2.8MHz i 5.6 MHz DSD.
Aby wyeliminować zakłócenia wywołane przez PC poprzez cyfrowe wejście USB, PMA-50 wyposażony jest w specjalny blok izolacji zakłóceń przed wzmacniaczem cyfrowym.

Połączenie bezprzewodowe Bluetooth z NFC i Multi-Point
Ponadto, ulubione utwory mogą być odtwarzane z urządzeń przenośnych za pośrednictwem łącza Bluetooth, które oferuje szybkie i łatwe parowanie poprzez przycisk na przednim panelu. Po prostu aktywuj funkcję Bluetooth w swoim urządzeniu, wciśnij przycisk Bluetooth na przednim panelu lub pilocie zdalnego sterowania, a następnie po wezwaniu wpisz 4-cyfrowy kod w swoim urządzeniu. Twoje urządzenie i PMA-50 zostaną natychmiast sparowane, a łącznie może zostać zapamiętanych do 8 urządzeń.
Dla jeszcze szybszego parowania, PMA-50 wyposażony jest w NFC (Near Field Communication). Wystarczy aktywować twoje urządzenie Bluetooth z funkcją NFC i umieścić blisko oznaczenia N na wzmacniaczu PMA-50 (na bocznym panelu), a zostanie on natychmiast sparowany bez konieczności ręcznego wpisywania kodu.
Dodatkowo PMA-50 posiada możliwość połączeniową Multi Point Bluetooth pozwalającą na podłączenie 3 urządzeń Bluetooth równocześnie. Odtwarzaj utwory z jednego urządzenia, a kiedy w nim wciśniesz pauzę lub stop, a w innym urządzeniu włączysz odtwarzanie, PMA-50 automatycznie przełączy się na kolejne urządzenie. Na wyświetlaczu frontowym pokazany jest aktualny wybór urządzenia Bluetooth.

Dekodowanie aptX o niskich opóźnieniach (Low Latency)
Do odtwarzania dźwięku jakości CD, PMA-50 wyposażony jest w najnowszej generacji dekodowanie o niskich opóźnieniach aptX firmy CSR, które zapewnia optymalną synchronizację czasu podczas odtwarzania dźwięku ze źródeł wideo bez żadnych problemów z synchronizacją ruchu warg.
W stylowej, eleganckiej, kompaktowej obudowie zastosowano luksusowe subtelne aluminiowe matowe elementy wykończenia z jasnymi srebrnymi akcentami oraz błyszczące i matowe czarne powierzchnie.
Obudowa jest tak zaprojektowana, aby zmieścić się dosłownie wszędzie, w tym na blacie w domu lub biurze. Może być umieszczony poziomo jak i pionowo. Zdejmowane nóżki i zakrętki pozwalają na błyskawiczną zmianę pozycji.
PMA-50 posiada również automatyczne rozpoznawanie swojej orientacji, które obraca odpowiednio treść wyświetlaną na ekranie do pozycji poziomej lub pionowej w zależności od ustawienia urządzenia.

Wysokiej jakości wyjście słuchawkowe z ustawianą impedancją słuchawek
PMA-50 jest wyposażony w dedykowany układ wzmacniacza słuchawkowego, na który składa się wysokiej prędkości szerokopasmowy wzmacniacz operacyjny o ultra-niskich zniekształceniach, powiązany z odrębnym stopniem końcowym.
W celu dostosowania do najszerszego zakresu typów słuchawek, PMA-50 jest wyposażony w regulowane sterowanie impedancji słuchawek, z 3 ustawieniami dla słuchawek o niskiej, średniej i wysokiej impedancji, które zapewnia prawidłowe dopasowania impedancji słuchawek i wzmocnienia wzmacniacza.
Gniazdo słuchawkowe posiada średnicę 6,3 mm dla kompatybilności z domowymi słuchawkami najwyższej jakości, także modelami profesjonalnymi i studyjnymi.

Różnorodność wyjść cyfrowych audio; wejście analogowe stereo
Dodatkowo do wejścia USB-B, PMA-50 oferuje 2 optyczne wejścia cyfrowe audio i 1 wejście koaksialne cyfrowe. Jest także analogowe wejście stereo do podłączenia źródeł analogowych.

Ergonomiczny pilot zdalnego sterowania
Dla całkowitej wygody, dostarczany pilot zdalnego sterowania posiada ergonomicznie zaprojektowany układ klawiszy z kursorem, do regulacji głośności i wyboru źródła, menu ustawień i przyciski „Wstecz”, Bluetooth oraz ściemniania wyświetlacza.

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 36

Powieksz do pelnego rozmiaru pma-50, pma 50, pma50, wzmacniacz,

[ Zintegrowany wzmacniacz stereo Denon PMA-50 ]

 
Copyright (c) 2008 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone